products

WANs IEC 2009 SC APC UPC فیبر نوری اتصال سریع

اطلاعات پایه
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: Qingying (QY)
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: QSC50KJ4 SC / PC 、 SC / APC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی کیسه PE / کارتن
زمان تحویل: 5-12 روز ضبط
شرایط پرداخت: T / T ،
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
اطلاعات تکمیلی
مواد: PBT / PC فرول قبل از جلا: G657A1 / G657A2 / G62D
مسکن SC: UPC: آبی ، APC: سبز افت درج (دسی بل): حداکثر ≤0.5dB ، معمولی≤0.3dB
بازده ضرر (dB): بازده ضرر (dB) میانگین زمان مونتاژ: ≤ 3 دقیقه
نرخ بازده برای اولین بار: ٪ 95٪ زمانهای عملیات مجدد: <i>Max.</i> <b>حداکثر</b> <i>5 times</i> <b>5 بار</b>
تکرارپذیری (d 0.2dB): ≥ 90٪ استحکام کششی: &gt; 30N
برجسته:

IEC 2009 Fiber Optic Fast Connector

,

IEC 2009 quick connect fiber optic connectors

,

SC APC UPC quick connect fiber optic connectors


توضیحات محصول

اتصال سریع سریع فیبر نوری SC APC UPC با طراحی جدید برای Ftth

 

 

شرح

 

اتصال دهنده قابل نصب Field (FIC ، اتصال سریع نیز نامیده می شود) یک راه حل مناسب برای خاتمه فیلد است و اکنون به طور گسترده در بازار FTTH استفاده می شود.FIC از قبل در کارخانه تولید می شود ، بنابراین نیازی به استفاده از اپوکسی ، پرداخت و چین در میدان نیست.این باعث می شود که خاتمه دادن به فیبر سریع ، آسان و قابل اعتماد باشد ، این سبک طراحی جدید FIC می تواند تجربه ای عالی را به شما ارائه دهد.

 

امکانات

 

طرح جدید

از دست دادن درج کم
تکرارپذیری خوب و قابلیت تعویض
ثبات فوق العاده
فرول سرامیک ممتاز
مطابقت با Telcordia
آسان برای استفاده

 

برنامه های کاربردی

 

FTTH
CATV
شبکه های محلی
WAN ها
تعمیر فوری
شبکه های مخابراتی
نصب اولیه

 

 

مشخصات فنی

مورد شماره. نام آیتم مشخصاتمقدار
1 از دست دادن درج (دسی بل) حداکثر ≤0.5dB ، معمولی≤0.3dB
2 ضرر بازگشت (دسی بل) حداکثرAPC-50dB ، معمولی≤ -55دسی بل
حداکثر UPC-40دسی بل ، معمولی45دسی بل
3 Ferrule End Face A Zone nخراش در 400X
4 تداخل سنجی سه بعدی مطابق با IEC 2009 است
5 میانگین زمان مونتاژ ≤ 3 دقیقه
6 نرخ بازده برای اولین بار 95 ≥
7 زمانهای عملیات مجدد حداکثر5 بار
8 تکرارپذیری (d 0.2dB) 90 ≥
9 ظاهر بدون نقص

اطلاعات تماس
Eva He

شماره تلفن : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377