products

کابل نوری زرهی SM 12 Core G657A1 OD6.0mm آبی رنگ

اطلاعات پایه
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: Quality (QY)
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: کابل زرهی QY-4C
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی کیسه PE / کارتن
زمان تحویل: 5-12 روز ضبط
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
اطلاعات تکمیلی
نوع فیبر: G657A1 نوع اتصال: LC / UPC-LC / UPC
طول: سفارشی رنگ: آبی
فیبر هسته: 12 هسته دمای ذخیره سازی: -20 ℃ ~ + 70
متریل: PVC / LSZH کاربرد: FTTA ، FTTH ، Oil & Ga ، پخش و صنعتی
قطر خارج: 6.0 میلی متر
برجسته:

کابل نوری 12 هسته ای زرهی ، کابل نوری زرهی OD6.0 میلی متر ، کابل فیبر نوری OD6.0 میلی متر زره پوش

,

OD6.0mm Armored Optical Cable

,

OD6.0mm fiber optic cable armored


توضیحات محصول

LC / UPC-LC / UPC ، SM ، 12Core ، G657A1 ، کابل فیبر زره پوش ، PVC / LSZH ، آبی ، OD = 6.0 میلی متر

 

کابل الیاف زره پوش دارای یک لوله محافظ فولادی موج دار است که آن را برای کاربردهای بیرونی تاکتیکی و سخت ایده آل می کند.ساختار لوله سست آن ، الیاف را در یک لوله محافظ فولادی احاطه کرده و باعث انبساط و انقباض کابل بدون آسیب دیدن الیاف می شود.کابل ساخته شده با لوله ای از فولاد ضد زنگ در داخل آن همچنین می تواند الیاف را از آسیب های ناشی از موش و حیوانات وحشی محافظت کند.

 

 

ویژگی

 

  • مقاومت مکانیکی بالا
  • مقاومت در برابر سایش بالا
  • مقاومت برشی برتر
  • ژاکت با کشش بالا
  • مقاومت در برابر خرد شدن
  • ROHS ، CE سازگار است

 

مشخصات

 

 

تعداد کابل OD (میلی متر) وزن مقاومت کششی میرایی کلی حداقل شعاع خمش دمای ذخیره سازی
کوتاه مدت طولانی مدت حالت تک چند حالته
12 6.0 ± 0.2 45 کیلوگرم 1500N 750N 1310nm .40.4dB / km 850nm ≤3.0dB / کیلومتر 20D -20 ℃ ~ + 70
1550nm .30.3dB / کیلومتر 1300nm .01.0dB / کیلومتر

 

 

 سازه کابلی

 

  • 12 درجه سانتیگراد: 12 ، بافر تنگ(06میلی متر)مارپیچ لوله فولادی+کولار+پی وی سی کت OD =6.0 میلی متر

 

 

کابل نوری زرهی SM 12 Core G657A1 OD6.0mm آبی رنگ 0

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Eva He

شماره تلفن : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198