products

صنعتی Simplex G657A1 3.0 mm Armored Patch Cord Blue Blue

اطلاعات پایه
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: Quality (QY)
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: کابل زرهی QY-1C
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی کیسه PE / کارتن
زمان تحویل: 5-12 روز ضبط
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
اطلاعات تکمیلی
نوع فیبر: G657A1 نوع اتصال: LC / UPC-LC / UPC
طول: سفارشی رنگ: آبی
فیبر هسته: 1 هسته دمای ذخیره سازی: -20 ℃ ~ + 70
متریل: PVC / LSZH کاربرد: FTTA ، FTTH ، Oil & Ga ، پخش و صنعتی
طول خارج: 3.0 میلی متر
برجسته:

3.0mm armored patch cord

,

G657A1 armored patch cord

,

G657A1 armored fiber cable


توضیحات محصول

LC / UPC-LC / UPC ، SM ، Simplex ، G657A1 ، کابل فیبر زرهی ، PVC / LSZH ، آبی ، OD = 3.0 میلی متر

 

کابل الیاف زره پوش دارای یک لوله محافظ فولادی موج دار است که آن را برای کاربردهای بیرونی تاکتیکی و سخت ایده آل می کند.ساختار لوله سست آن ، الیاف را در یک لوله محافظ فولادی احاطه کرده و باعث انبساط و انقباض کابل بدون آسیب دیدن الیاف می شود.کابل ساخته شده با لوله ای از فولاد ضد زنگ در داخل آن همچنین می تواند الیاف را از آسیب های ناشی از موش و حیوانات وحشی محافظت کند.

 

 

ویژگی

 

  • مقاومت مکانیکی بالا
  • مقاومت در برابر سایش بالا
  • مقاومت برشی برتر
  • ژاکت با کشش بالا
  • مقاومت در برابر خرد شدن
  • ROHS ، CE سازگار است

 

مشخصات

 

تعداد کابل OD (میلی متر) وزن مقاومت کششی میرایی کلی حداقل شعاع خمش

دمای ذخیره سازی

کوتاه مدت طولانی مدت حالت تک چند حالته
1 3.0 ± 0.2 15 کیلوگرم 600N 300N 1310nm ≤0.4dB / km 850nm ≤3.0dB / کیلومتر 20D -20 ℃ ~ + 70
1550nm .30.3dB / کیلومتر 1300nm .01.0dB / کیلومتر
 

 

 

 سازه کابلی

 

  • SX: 1Bu بافر تنگ(09میلی متر)مارپیچ لوله فولادی+کولار+پی وی سی کت OD =3.0میلی متر

صنعتی Simplex G657A1 3.0 mm Armored Patch Cord Blue Blue 0

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Eva He

شماره تلفن : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198