خانه محصولاتسیم کشی فیبر نوری

سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc

گواهی
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc

سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc
Simplex Duplex SM MM PVC LSZH Fiber Optic st/upc -st/ upc Patch Cord
سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc

تصویر بزرگ :  سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc

جزئیات محصول:
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: QualitY or QY
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: QPCSC-UPC-SX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 عدد
قیمت: 0.63usd-0.88usd
جزئیات بسته بندی: کیسه PE یا بسته های سفارشی و کارتن
زمان تحویل: 7 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال
قابلیت ارائه: 3000 قطعه در روز سیم پچ

سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc

شرح
نام: کابل پچ فیبر نوری اتصال دهنده: ST -ST
گم شدن درج: .30.3dB کارخانه مستقیم: آره
تعداد فیبر: Simplex یا Duplex مواد: PVC / LSZH
قطر کابل: 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر طول: 1 متر 2 متر 3 متر یا سفارشی
فبییر: G652D / G657A کابل: حالت تک / چند حالته
برجسته:

سیم پچ فیبر نوری LSZH

,

پچ بند ناف فیبر نوری 3.0 میلی متر

,

کابل های بلوز فیبر نوری سیمپلکس

سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری ST / UPC -ST / UPC

 

 

شرح

 

Patch cord (که به آن Patch Cable نیز گفته می شود) دستگاهی غیرفعال است که می تواند دستگاه های فعال ، دستگاه های غیرفعال یا اتصال متقابل دو دستگاه را به هم متصل کند.QY طیف متنوعی از پچ کابلهای موجود در SC ، LC ، FC و ST را در هر دو پرداخت PC و APC روی کابلهای تک حالته و چند حالته فراهم می کند.با عملکرد برتر ، سیم پچ QY به شبکه های شما که پایدار منتقل می شوند اطمینان می دهد.

 

ویژگی

 

از دست دادن درج کم و
بازتاب عقب
تکرارپذیری خوب و قابلیت تعویض
ثبات فوق العاده
فرول سرامیک ممتاز
مطابقت با Telcordia
آسان برای استفاده

 

لیست محصولات

بوت کردن اتصال دهنده نوع فیبر شماره کابل فرول اتصال دهنده
0.9 میلی متر
2.0 میلی متر
3.0 میلی متر
LC
FC
SC
ST
MU
MPO
DIN
9 / 125um SM
50 / 125um میلی متر
62.5 / 125um میلی متر
OM3
OM4
ساده
دوبلکس
چند فیبر
APC
UPC
1 میلیون
2 میلیون
3M
.....
سفارشی

 

 

مشخصات فنی

 

نام آیتم واحد ST / UPC-ST / UPC
درجه S (استاندارد) درجه P (حق بیمه)
نوع فیبر هوم 9/125 9/125
پرداخت --- UPC
از دست دادن درج دسی بل 0.3 0.1
برگشت ضرر دسی بل ≥50 ≥55
تکرارپذیری دسی بل 0.1 پوند
قابلیت تعویض دسی بل 0.2 پوند
ماندگاری بار 1000
دمای عملیاتی درجه سانتیگراد -25 ~ + 70
مقاومت کششی N 90(Φ3.0) ،70(Φ2.0)
قطر میلی متر 0.9 ، 2.0 ، 3.0 یا سفارشی سازی کنید
تعداد فیبر   سیمپلکس ، دوبلکس
مواد   پی وی سی ، LSZH

 

 

 

کاربرد

 

FTTH
CATV
شبکه های محلی
WAN ها
مرکز اطلاعات
شبکه های مخابراتی
نصب اولیه

 

 

سیم پچ سیم ساده دوبلکس SM MM PVC LSZH فیبر نوری st / upc -st / upc 0

 

 

اطلاعات تماس
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

تماس با شخص: Sunny Huang

تلفن: 8618046902377

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)