خانه محصولاتجعبه خاتمه فیبر نوری

جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH

گواهی
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH

جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH
جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH

تصویر بزرگ :  جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH

جزئیات محصول:
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: QualitY or QY
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: QY
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 عدد
قیمت: usd 0.58~0.99/pcs
جزئیات بسته بندی: کیسه PE یا بسته های سفارشی و کارتن
زمان تحویل: 5-12 روز ضبط
شرایط پرداخت: T / T
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در روز

جعبه دیواری فیبر نوری SC APC Adapter 86 Type FTTH

شرح
نام: صفحه فیبر نوری FTTH نوع: حالت 86
اتصال دهنده: نوع SC آداپتور: SC APC / UPC LC APC / UPC
MOQ: 100PCS کارخانه: آره
کابل: G652D IL: 0.2dB برای آداپتور
برجسته:

جعبه دیواری فیبر ftth

,

جعبه دیواری فیبر نوری UL94-V1

,

جعبه دیواری فیبر نوری SC APC

آداپتور SC APC با جعبه فیبر دیواری فیبر نوع فیبر هسته ای SC APC patch core 86

 

 

ویژگی:

 

این مخصوصاً برای اتصال و محافظت از کابل فیبر برای FTTH است.

این جعبه ترمینال فیبر نوری برای اتاق ارتباطات و نصب دیوارهای مختلف اتاق شبکه یا نصب دسک تاپ کاربرد دارد.

FTTH جعبه تقسیم ترمینال فیبر نوری ، قوس ، نوع افقی را وارد کنید.

 

 

مورد پارامترهای فنی
مناسب برای φ8-φ10.5 میلی متر کابل در فضای باز
قطر فیبر نوری 125μm (652 و 657)
قطر بافر تنگ (μm) 250μm و 900μm
حالت فیبر حالت تک و چند حالته
مقاومت کششی > 50 نانومتر
استفاده از دما -40 ~ + 75
آداپتور SC & FC
وارد کردن ضرر 0.2dB ≤ (1310nm و 1550nm)
درجه نسوز UL94-V1
مواد ABS ، کامپیوتر

 

صفحه فیبر نوری FTTH

Faceplate فیبر نوری را می توان در شبکه دسترسی FTTH استفاده کرد ،

شبکه های مخابراتی ، شبکه های CATV ،

شبکه های ارتباطی داده

این برای رساندن الیاف به میز طراحی شده و به طور گسترده در ساختمانهای چند طبقه و بلند استفاده می شود.

 

 

 

اطلاعات تماس
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

تماس با شخص: Sunny Huang

تلفن: 8618046902377

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)