خانه محصولاتجعبه خاتمه فیبر نوری

جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm

گواهی
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm

جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm
جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm

تصویر بزرگ :  جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm

جزئیات محصول:
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: QualitY or QY
گواهی: ISO90012015
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی کیسه PE / کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T

جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm

شرح
کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه نام محصول: جعبه خاتمه فیبر نوری
کابل: G652D درگاه فیبر: 1 هسته
مواد: ABS MOQ: 1 عدد
آداپتور: نوع SC رنگدانه: APC
برجسته:

جعبه توزیع فیبر نوری 86 میلیمتری

,

جعبه توزیع فیبر نوری G652D

,

جعبه خاتمه دادن به پایه SC APC Pigtail

جعبه کوچک قلمی SC APC با آداپتور SC APC جعبه نوری فیبر کامل

 

 

شرح

 

صفحه داخلی مینی فیبر نوری FTTH از نوع 86 میلی متری دارای یک طراحی پلاگین جمع و جور است ، ترکیبی از یک مفهوم طراحی مدرن ، پلاستیک وارد شده را تصویب می کند ، دارای ظاهری برازنده است و برای FTTH ، FTTO و FTTD و غیره قابل استفاده است ، و امکان استفاده آسان در انواع مختلف را فراهم می کند محیط های نصب

 

مشخصات

 

مواد پلاستیک
رنگ سفید
ذخیره الیاف فیبر G.652D
ظرفیت اتصال 2 فیبر
روش Splice اتصال فیوژن
نوع و تعداد آداپتور SC ، 2SC
کابل ورودی کابل 3 میلی متر یا FTTH (2 * 3 میلی متر)

 

امکانات

 

اندازه کوچک ، وزن سبک ، به راحتی استفاده کنید

مواد ABS ، نسوز و ضد گرد و غبار

ظاهر رادیان آن را لکه دار می کند

مناسب برای ماژول های مختلف و رابط های چندرسانه ای

نمودار جاسازی شده و موقعیت آرم ، شناسایی را آسان می کند

از اتصال فیبر MM یا SM پشتیبانی کنید

 

جعبه توزیع فیبر نوری SC APC Pigtail 86mm 0

 

 

 

اطلاعات تماس
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

تماس با شخص: Sunny Huang

تلفن: 8618046902377

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)