products

کابل پچ فیبر نوری ضد آب ODVA (DLC) -DLC

اطلاعات پایه
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: QY (QualitY )
گواهی: ISO90012015, SGS
شماره مدل: ODVA (DLC) -DLC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
جزئیات بسته بندی: بسته بندی کیسه PE / کارتن
زمان تحویل: 7-12 روز ضبط
شرایط پرداخت: T / T
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
اطلاعات تکمیلی
اتصال دهنده: ODVA (DLC) -DLC لهستانی: UPC
نوع فیبر: SM (G657A1 / G657A2) فیبر هسته: 4 هسته
نوع فیبر: دوبلکس گم شدن درج: d 0.3dB
برگشت ضرر: d50dB (UPC / SM) مواد کت: LSZH // TPU
طول کابل: 50 متر قطر کابل خارج: 5.0 میلی متر
رنگ کابل: سیاه طول توزیع: 50cm
دمای کارکرد: -25 ~ + 70
برجسته:

fiber optic jumper cables

,

fiber optic patch cables


توضیحات محصول

کابل پچ فیبر نوری ضد آب ODVA (DLC) -DLC

 

بررسی اجمالی

 

کابل پچ الیاف ضد آب ODVA عمدتا در ایستگاه پایه برای کاربرد Fiber To the Antenna (FTTA) استفاده می شود.این نسخه در دو نسخه تک حالته و چند حالته موجود است.ODVA-LC یک ساختار معمول برای BBU تا AAU است.طراحی ناهموار همچنین برای دماهای مختلف و آب و هوا مناسب است ، به خصوص برای محیط های سخت مناسب است.همچنین می تواند به صورت سفارشی در ODVA Duplex LC به سایر اتصالات محبوب ساخته شود.

 

 

 

امکانات

  • از دست دادن درج کم
  • از دست دادن بازگشت بالا
  • ساختار کابل فیبر ناهموار
  • پیوند عالی و مقاوم در برابر خرد شدن
  • برای LC ، SC ، MPO و سایر اتصالات استاندارد موجود است
  • ROHS ، CE سازگار است

 

 

کاربرد

  • FTTA
  • برای ارتباط بین جعبه توزیع و RRH
  • استقرار در برنامه های برج سلول سلول Remote Radio Head
  • نصب ستون فقرات
  • ایستگاه پایه 3G ، 4G ، 5G و کابل کشی مرکز داده
  • شبکه مخابرات
  • BBU ، RRU ، RRH و LTE.

 

 

مشخصات

 

 

مولفه های مجامع استاندارد کابل فیبر
رابط Side-A اتصال ODVA
Side-B اتصال ODVA ، DLC (LC دوبلکس) ، SC، MPO
تعداد فیبر 1 هسته ، 2 هسته ، 4 هسته و بیشتر
نوع فیبر SM (G65)7A1/ G657A2) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)
مواد کت LSZH //TPU
رنگ کت سیاه
قطر بیرونی کابل فیبر 50 میلی متر
از دست دادن درج 3 0.3dB (UPC)  
برگشت ضرر 50دسی بل (UPC)/ SM) 35dB (UPC)/ مادر)
توانایی تبادل 0.2dB ≤
طول توزیع 50 سانتی متر
دمای کار -25 ~ + 70
دمای ذخیره سازی -25 ~ + 70

 

 

 

 

کابل پچ فیبر نوری ضد آب ODVA (DLC) -DLC 0

 

 

اطلاعات تماس
Eva He

شماره تلفن : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377