خانه محصولاتسیم کشی فیبر نوری

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch

گواهی
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch
5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch

تصویر بزرگ :  5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch

جزئیات محصول:
محل منبع: Dongguan چین
نام تجاری: QY
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: QPCLC-LC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه PE یا بسته های سفارشی و کارتن
زمان تحویل: 7 روز
شرایط پرداخت: T/T، پی پال
قابلیت ارائه: 2000 قطعه در روز بند ناف SC APC

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch

شرح
نام: پچ سیم LC/UPC Uniboot SM DX 3.0mm G657A LSZH تایپ کنید: کانکتور LC UPC
از دست دادن درج: ≤0.3dB برگشت ضرر: > 50 دسی بل
تعداد فیبر: دوبلکس مواد: PVC/LSZH
رنگ: رنگ زرد کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
قطر کابل: 2.0 میلی متر یا 3.0 میلی متر طول کابل: 3 متر، 5 متر، 10 متر، یا سفارشی
برجسته:

کابل های پچ فیبر نوری

,

بند ناف تک حالت

کابل فیبر نوری 1M Duplex SMF 9/125 Uniboot LC/LC

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 0

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 1

بررسی اجمالی

 

این مشخصات تولید بر روی محصولات ما در نظر گرفته شده است: کابل LC-LC UPC SM UNI-Boot 3.0
پچ کورد، یک استاندارد کاغذی است که به خریدار و تامین کننده اصول پذیرش را می دهد.
تمام مواد مورد استفاده مطابق با الزامات صنعت مخابرات می باشد.
استاندارد مورد استفاده:
IEC61300
GR-326-CORE، شماره 4، فوریه 2010
YDT 1272.1-2003 کانکتور فیبر نوری قسمت اول: نوع LC

 

 

امکانات

  • کانکتورهای زبانه فشار/کشیدن به راحتی با یک دست نصب و جدا می شوند
    ایده آل برای تجهیزات شبکه ای که به کابل های پچ فیبر نوری تک حالته نیاز دارند5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 2

 

 

 

 

مشخصات

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 3

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 4

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 5

کاربرد

  • شبکه های تله فناوری
  • شبکه های CATV
  • LAN و WAN
  • تجهیزات شبکه نوری
  • کاربرد صنعتی و نظامی
  • تجهیزات به تجهیزات وصله
  • محفظه پایان به وصله تجهیزات

5 متری LC/LC - UPC - تک حالته - Uniboot with Pull Push Tab- Duplex OFNR Fiber Optic Patch 6

اطلاعات تماس
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

تماس با شخص: Sunny Huang

تلفن: 8618046902377

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)