products

اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع SC / APC فیبر نوری

اطلاعات پایه
محل منبع: دونگوان ، چین
نام تجاری: QualitY or QY
گواهی: IEC or ISO9001
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد SC UPC فیبر نوری سریع
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جزئیات بسته بندی: 45 X 25 X 24CM: (1000PCS)
زمان تحویل: 7 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 20000 قطعه در هر هفته SC UPC سریع فیبر نوری اتصال
اطلاعات تکمیلی
واحد فروش: حالت تک رنگ: سبز
نصب شده: پشتیبانی گزینه ها: بازدارنده شعله OFNR
کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX ، CATV گم شدن درج: .30.3dB
برگشت ضرر: d 60dB نوع فیبر: SM
تکرارپذیری: .10.1dB
برجسته:

sc fiber optic connector

,

field assembly connector


توضیحات محصول

اتصال مونتاژ Field اتصال دهنده SC / APC فیبر نوری اتصال سریع

 

بررسی اجمالی

یک سری اتصالات قابل نصب در زمینه SC (FIC).این اتصالات فیبر نوری از طریق کارخانه خاتمه یافته و پرداخت شده اند که امکان اتصال سریع و قابل اطمینان را فراهم می کنند.اتصالات الیافی با کیفیت برتر ، نیازی به پرداخت یا اپوکسی اپوکسی ندارند و آنها را برای کاربردهایی که مهمترین زمان هستند ، ایده آل می کند.اتصالات تک حالت ساده در این محدوده دارای اندازه فیبر 9/125 بوده و در هر دو گزینه APC و PC Polish وجود دارد.اتصالات همچنین دارای یک پنجره است که امکان آزمایش با یاب عیب دید را فراهم می کند.

 

امکانات

  • ROHS ، CE سازگار است
  • زمان مونتاژ را کاهش می دهد و آموزش را ساده می کند
  • آداپتورها و اتصالات نصب آسان
  • سازگار با آداپتورهای استاندارد SC
  • به حداقل رساندن مشکلات انتقال کمک می کند
  • تماس نوری را بهینه می کند

 

کاربرد

  • شبکه های Teletechnocal
  • شبکه های CATV
  • شبکه و شبکه
  • ابزار اندازه گیری
  • پهنای باند
  • FTTH

 

مشخصات

 

 

نام آیتم

 

واحد

 

SC / APC زمینه قابل نصب اتصال دهنده

درجه S (استاندارد) درجه P (Prهمیوم)
نوع فیبر هوم 9/125 9/125 (کورنینگ)
پرداخت --- APC
از دست دادن درج دسی بل 0.5 ≤ 0.3 .3
برگشت ضرر دسی بل ≥50 ≥60
تکرارپذیری دسی بل ≤.0.1
قابلیت تعویض دسی بل ≤.0.2
دمای عملیاتی -25 ~ + 70
ماندگاری بار 1000 پوند
قابلیت استفاده مجدد بار ≥5
مقاومت کششی N ≥50

 

اطلاعات تماس
Yvonne Xie

شماره تلفن : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377