products

PDLC 2/4/6 ضریب ورودی فیبر نوری Fiber Optic Fiber Inside <0.3dB

اطلاعات پایه
محل منبع: Dongguan چین
نام تجاری: Qingying
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: PDLC فیبر نوری فیبر نوری پد کابل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی و یا با توجه به درخواست مشتری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 50000 پیک در هفته
اطلاعات تکمیلی
نوع فیبر: SM G657A2 یا سفارشی شماره مدل:: اتصال دهنده ضد آب PDLC
طول کابل: 50M / 150M / 300M یا سفارشی قطر خارجی کابل:: 4.8MM
از دست دادن درج:: &lt;0.3dB</span> حالت های فیبر:: MM یا SM
نوع فیبر: حالت Single Mode 9 / 125um، 50 / 125um کاربرد: شبکه FTT FTTB FTTX
برجسته:

waterproof power connector

,

waterproof ethernet connector


توضیحات محصول

PDLC 2 هسته، 4Cores، 6Cores فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری بند ناف

توضیحات محصول

کابل پچ فیبر نوری ضد آب PDLC ابعاد استاندارد برای اتصالات Duplex LC و مسکن بیرونی با وسیله محافظتی فلزی است. این کابل های پچ به طور گسترده ای در FTTA، ایستگاه پایه و شرایط آب و هوای فضای باز استفاده می شود.

اتصال امن و قابل اطمینان است. همچنین دارای قابلیت های ضد آب و گرد و غبار است.


این تارهای پچ با عملکردهای ضد آب، ضد گرد و غبار و مؤثر در FTTA،
ایستگاه پایه، و شرایط ضد آب در فضای باز.

مشخصات فنی:

مورد واحد LC / SC / FC / ST کابل فیبر پچ
SM MM
قطر فیبر um 9/125 65.5 / 125 50/125
Endface نوع کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر
از دست دادن درج دبی ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
برگشت ضرر دبی ≥45 ≥50 ≥60 - -
تست کشش کشیدن دبی ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
تعویض پذیری دبی ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
محدوده دما -40 ~ + 80

امکانات

1. Standad LC Duplex connector، می تواند با Adapters LC معمولی متصل شود
2. وزن سبک، ضد آب، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر رطوبت، مسکن فلز سخت.
3. طراحی دیوار مهر و موم، عملیات آسان، قوی و با دوام.

4. وزن سبک، ضد آب، ضد گرد و غبار، رطوبت، مسکن فلز سخت.

کاربرد

شبکه های نوری
تست / ابزار اندازه گیری
فیبر به خانه
سیستم CATV
ارتباطات مخابراتی

برای بررسی هویت QY ما TUV خوش آمدید!

گزارش ارزیابی CIV (627K) .pdf

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx؟key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

اطلاعات تماس
Yvonne Xie

شماره تلفن : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377