products

آداپتور PCB Board Single Mode SC UPC APC آداپتور فیبر نوری

اطلاعات پایه
محل منبع: دونگوان چین
نام تجاری: QualitY or QY
گواهی: ISO90012015
شماره مدل: QADSC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد برای سفارش حداقل
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه PE یا بسته بندی سفارشی و کارتن
زمان تحویل: 8-12 روز کاری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 250000 پیکسل در هر هفته آداپتور AC اسکن با پایه فلزی مورد استفاده برای مدار PCB مدار چاپی IL <= 0
اطلاعات تکمیلی
مدل شماره: آداپتور فیبر نوری SC UPC APC برای صفحه PCB نوع کانکتور:: SC APC UPC
ضرر درج:: <0.2DB دوام:: > 1000 بار جفت گیری
رنگ: سبز یا آبی دمای عملیات: -40 ~ + 75 درجه
مواد آستین: زیرکونیا اندازه بسته :: 46 X 33 X 23 CM: (2000PCS)
شماره کانال:: سیمپلکس ، دوبلکس
برجسته:

optical cable adapter

,

optical cable coupler


توضیحات محصول

آداپتور PCB Board Single Mode SC UPC APC آداپتور فیبر نوری

از آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به عنوان bulkheads نیز شناخته می شوند) برای پیوستن دو کابل پچ فیبر نوری به یکدیگر استفاده می شوند.

آنها برای استفاده با کابل های تک حالته یا چند لایه چند منظوره در دسترس هستند.

ویژگی:

1 ، LC / SC / FC / ST نوع اختیاری

2 ، UPC یا APC اختیاری

2 ، SM یا MM اختیاری

3 ، با / بدون فلنج اختیاری

4 ، سیمپلکس ، دوبلکس یا چهار اختیاری

5 ، آستین زیرکونیا ، طراحی جمع و جور

6 ، ضرر کم درج ، از دست دادن بازده بالا

7 ، مطابق با IEC ، Telcordia GR 326 و استاندارد JIS

کاربرد:

CATV

شبکه های ارتباطی

ابزار آزمایش

شبکه های محلی (LAN)

شبکه های پردازش داده ها

مشخصات

پارامتر واحد LC، SC، FC، MU، ST، SC-ST، FC- ST، FC-SC، FC-LC، FC-MU
SM مامان
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
ضرر درج (معمولی) دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
قابل تعویض دسی بل .20.2
تکرارپذیری دسی بل .20.2
دوام زمان > 1000
دمای کارکرد درجه سانتیگراد -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی درجه سانتیگراد -45 ~ 85

اطلاعات تماس
Yvonne Xie

شماره تلفن : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377