products

پنل فیبر نوری فیبر نوری چند منظوره و فیبر نوری MPO

اطلاعات پایه
محل منبع: Dongguan چین
نام تجاری: Qingying or QY
گواهی: IEC ISO9001 2015
شماره مدل: فیبر پچ کابل MTP MPO اتصال
مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 عدد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 46cm * 33cm * 23cm 15kg هر کارتن
زمان تحویل: 8-12 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 2000 قطعه / قطعه در هر هفته
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: اتصال نوری mtp در دسترس:: چند حالته و حالت تک
اندازه بسته کارتن: 46cm * 33cm * 23cm کارتن بسته بندی وزن ناخالص:: 15 کیلوگرم
نوع بسته بندی:: 100 عدد / هر کارتن کاربرد: فایروال کانال ذخیره سازی
واژه هاي كليدي: MPO / MTP ضد آب فیبر نوری اتصالات در ارتقاء
برجسته:

mini hdmi cable

,

mpo fiber connector


توضیحات محصول

فیبر MPO مهار ماژول سوئیچینگ پچ کابل

پچ کابل با اتصال فیبر فیبر نوری در هر دو انتها نصب شده است، برای راه اندازی مسیر نوری استفاده می شود

اتصال فعال، فقط یک پایان مجهز به فیبر فیبر نوری است.

عمدتا در سیستم ارتباطی فیبر نوری، شبکه دسترسی فیبر نوری، داده های فیبر نوری استفاده می شود

انتقال و شبکه محلی (LAN) و برخی دیگر زمینه ها.

تاریخ فنی:

کنتور PC (SM) UPC (SM) PC (MM)
افت بازده (دسی بل) ≥45 ≥50 ≥35
افت بازده (دسی بل) ≤0.2 (معمولی) ≤0.3 (حداکثر)
تکرارپذیری (دسی بل) ≤0.1
طول عمر (بار) ≥500
دمای عملیاتی ( ° C ) -25 ~ + 70
استحکام کششی (N) ≥90 ( ø 3 ) ≥70 ( ø 2 )

انطباق استانداردها:

• استفاده از اتصالات MPO - فاکتور فرم کوچک، 12 فیبر یا 24 فیبر کشویی / کشویی اتصالات نوری.

• کابل کشی با NFPA 262 فیبر نوری پرتو نوری (OFNP) یا IEC-60332 درجه پایین شعاع دود پایین هالوژن (LSZH) مطابقت دارد.

ویژگی ها و مزایا:

• کارخانه خاتمه یافته - یک راه سریع مقیاس پذیر را برای افزایش قابلیت اطمینان و کاهش زمان و هزینه نصب فراهم می کند

• استقرار سریع - برنامه های کاربردی خاص، تنظیم پیکربندی و شکستن ساخت و ساز به نیازهای برنامه را برای به حداقل رساندن زباله، بهینه سازی مدیریت کابل، و بهبود انعطاف پذیری و قابلیت کنترل برای هزینه های نصب و راه اندازی پایین تر.

• کابل با تراکم بالا - از فضای مسیر به طور موثرتری برای بهبود قابلیت مدیریت و کاهش هزینه های نصب استفاده می کند

امکانات:

* کاهش درج درج و برگشت عقب بازتاب.
* تبادلگرایی خوب.
* دوام خوب.
* ثبات درجه حرارت بالا
* استاندارد: Telcordia GR-326-CORE.

عملکرد محصول:

پارامتر مشخصات
نوع اتصالات SC، LC، FC، ST، MU، E2000، MTRJ، MPO و غیره یا سفارشی شده است
نوع فیبر حالت تک چند حالت
محدوده پهنای باند متناظر 1250 ~ 1650 نانومتر 1250 ~ 1650 نانومتر
آزمایش طول موج 1310 نانومتر، 1550 نانومتر 1310 نانومتر، 1550 نانومتر
IL (دسی بل) Typical≤0، 20dB، حداکثر 30dB Typical≤0.150dB حداکثر0.30dB
RL (dB) UPC≥50.0dB، APC≥60.0dB UPC≥50.0dB، APC≥60.0dB
تکرارپذیری ≤0.10dB
توانایی مبادله ≤0.20dB
طول عمر 1000 جفتگیری، معمولی ± 20dB
نیروی کششی ≥120N (به غیر از کابل 0.9mm) و یا سفارشی
دمای عملیاتی -20 ℃ ~ + 70 ℃
دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃

راهنمای سفارش :

یک اتصال دهنده B اتصال نوع کابل نوع فیبر فیبر هسته نوع سطح قطر کابل ماده پوست طول
FC، LC، SC، ST،
MU، MTRJ، E2000،
MTRJ، MPO و غیره یا سفارشی
FC، LC، SC، ST،
MU، MTRJ، E2000،
MTRJ، MPO و غیره یا سفارشی
کابل فیبر نوری داخلی، کابل فیبر نوری در فضای باز، کابل فیبر نوری زرهی، FTTH قطره کابل فیبر نوری SM-G652D
SM-G657A1
SM-G657A2
SM-G657B3
SM-G655
OM1 (62.5)
OM2 (50)
OM3 (50) -150
OM3 (50) -300
OM4 (50) -550
OM5 (50) -550
با توجه به حالت کابلی و مشتری تصمیم به تصمیم گیری می گیرد UPC
APC

با توجه به حالت کابلی و مشتری تصمیم به تصمیم گیری می گیرد پی وی سی
LSZH
TPU
پلی اتیلن
......
1M
3M
5 م
10 م
......
یا custo

اطلاعات تماس
Yvonne Xie

شماره تلفن : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377