products

کابل رنگی زرد G 652D اتصال دهنده کابل ضد آب فیبر SC APC فیبر نوری پچ کابل

اطلاعات پایه
محل منبع: Dongguan چین
نام تجاری: Qingying
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: Optitap به SC / APC Singlemode 3.0mm 2 متری کابل فیبر نوری پچ کابل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی و یا با توجه به درخواست مشتری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 50000 پیک در هفته
اطلاعات تکمیلی
نوع فیبر: SM G652D یا G657A یا سفارشی شماره مدل:: Huawei Mini SC APC اتصال ضد آب برای پچ کابل فیبر نوری
طول کابل: 1 / 1.5 / 3/5/10 / 20m یا سفارشی قطر بیرونی کابل:: 0.9 / 2.0 / 3.0mm
از دست دادن درج:: <0.3dB تعداد فیبر: دوبلکس یا سیمپلکس
نوع فیبر: حالت منفرد 9 / 125um ، 50 / 125um کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه
برجسته:

waterproof cord connector

,

waterproof ethernet connector


توضیحات محصول

کابل زرد رنگ G 652D فیبر ضد آب اتصال SC APC فیبر سیم کشی پچ نوری

مورد داده ها
فیبر OS2 ، OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4
عضو تنش آرمید کوولار، لوله زره پوش
حداکثر تضعیفی

SM: ≤0.34dB / km در 1310 نانومتر ، ≤0.20dB / km در 1550 نانومتر

MM: ≤0.60dB / km در 1300nm ، ≤2.3dB / km در 850nm

مقاومت کششی (کوتاه مدت) 500N (بدون شکستن)
مقاومت در برابر شکست (کوتاه مدت / بلند مدت) 1000N / 100mm
بازدارنده التهاب IEC 60332-3
درجه حرارت -40 ~ + 70 درجه سانتیگراد
Uvioresistant عبور
احراز هویت با RoHS و UL آشنا شوید

توجه لطفا!

قیمت مستقیم کارخانه.

کیفیت عالی، حمل سریع.

7 روز پس از 24 ساعت خدمات پس از فروش.

سفارش کوچک استقبال می شود!

بازپرداخت کامل از مورد بد کیفیت.


اطلاعات تماس
Yvonne Xie

شماره تلفن : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377